Hlasový workshop
"Osvoboď svůj hlas"
24. 4. 2022

Bojíte se zpívat, ale chtěli byste to změnit? Cítíte, že váš hlas je o něčem víc, než o zpěvu tak, jak jej v naší společnosti vnímáme dnes? 

PRO KOHO HLASOVÝ WORKSHOP JE?

Pro všechny, co mají odvahu se otevřít svému obrovskému potenciálu a chtějí se naučit využívat svůj úžasný nástroj, který mají vždy při sobě - tj. hlas.

Vůbec nemusíte umět zpívat a můžete klidně přijít i s tím, že se zpívat bojíte 😊

PROČ: Pomocí hlasu se dostanete velice rychle a jednoduše přímo do těla. Vyzkoušíte si, jak se hlasem uvolnit, vyjádřit sebe, spojit se s tělem i s duší, používat ho pro sebeléčení, spojení se se svou silou, nespoutaností, propojení s ostatními na hluboké úrovni.

Bojíte se zpívat, ale chtěli byste to změnit? Cítíte, že váš hlas je o něčem víc, než o zpěvu tak, jak jej v naší společnosti vnímáme dnes?
Všímáte si, jak se s vámi mění i váš hlas? Máte někdy touhu si zplna hrdla zakřičet?

Hlasový workshop, vám ukáže, jak se lze pomocí hlasu osvobodit i ladit každý den.

Hlas je náš nejpřirozenější nástroj k vyjádření sama sebe, projevení emocí, uvolnění energie, bloků i bolesti, naladění se své tělo, vyjádření toho, kdo jsem. Vůbec nejde o to, jak náš hlas zní, ale co při tom prožíváme.
Ve skupině se souzněním více hlasů navazuje nádherné spojení na velice hluboké úrovni, které přesahuje všechna slova. 

Většina lidí, se kterými se setkávám, se stydí zpívat. I já jsem se dříve styděla, takže tomu rozumím. Nepůjde tu o zpěv takový, jaký jej běžně znáte, nejde o noty ani opakování nějaké melodie. Nikdo nás nebude hodnotit. 


Během našeho setkání vás budu ke zpěvu laskavě zvát v bezpečí našeho kruhu, s podporou nádherných nástrojů, které naše hlasy jemně ovinou bezpečným závojem, ve kterém si budeme moci dovolit se otevřít a zpívat ze své podstaty. Naučím vás, jak se pomocí hlasu s láskou ladit každý den a jak si přizvat na pomoc i jednoduché nástroje, jako je například buben. Možná, že se poprvé opravdu setkáte se svým hlasem i sám / sama a sebou.

CO S SEBOU

Láhev s vodou, pohodlné oblečení. Zápisník a tužku, abyste si mohli poznamenat, co k vám přijde nebo vás osloví.

Prosím přijďte bez parfému nebo jakékoliv jiné vůně, děkuji.


PRAKTICKÉ INFORMACE
KDY: Neděle 24. března, 13-16 hodin
KDE: Praha 10, Komunitní centrum Ze-mě
Investice: 999 Kč

REZERVACE: ahoj@zeme.community