KONTAKT

Martina Jeličić
Doubek

Doubek u Říčan, Praha-Východ
Česká republika

Telefon: +420 773 288 177
E-mail: martina.jelicic@soundtherapy.cz

Facebook: Soundtherapy cz
Instagram: Soundtherapy_cz 
YouTube: Soundtherapy cz

IČ: 01121081
Číslo účtu: 136 679 3046 / 3030

 
Martina Jeličić 

Soul Song Singer

Ta, která zpívá píseň duše 

Pár slov o mně...

Už jako malou holku mne hudba fascinovala, a při poslechu zvláště hudby, jsem měla nepopsatelný pocit, že život má smysl,i když to bylo třeba Requiem od Verdiho :-)

Naprosto fascinující mi přijde síla lidského hlasu, a to především když se propojí zpěv více lidí dohromady.

Jsem původně z business prostředí - začínala jsem u zastoupení Christian Dior v Praze, McKinsey&Co., Societé Generale...angličtina, francouzština, přesčasy a vyčerpání..

Odešla jsem z byznysu a 12 let se věnovala rodině - svým dvěma dcerám, bezlepkovému vaření, rekonstrukci 100 let starého domu, studiu, ručním pracem a vybudování permakulturní zahrady.

Po narození druhé dcery v roce 2007 mi zemřel tatínek. Cítila jsem tak obrovskou bolest, že mne to prakticky donutilo nastoupit na duchovní cestu, cestu zpátky k sobě.

Věnovala jsem se různým alternativním metodám seberozvoje a léčení, včetně ročního zahraničního výcviku The Journey by Brandon Bays (Cesta), navštívila jsem několik seminářů a mezinárodních konferencí Porozumění mysli - The Three Principles by Sydney Banks v Londýně i v Evropě (Tři principy) a mnoho dalších..

Tato cesta mě zavedla zpět k hudbě, se kterou jsem jako malá začínala studiem sólového zpěvu, hrou na piano a na kytaru. V roce 2014 jsem se zúčastnila kurzu Alikvótního zpěvu a hry na didgeridoo. Postupně jsem sbírala hudební nástroje
z celého světa, které se intuitivně v roce 2016 poskládaly v mou první Hudební lázeň.

aV roce 2017 jsem absolvovala výcvik Zvukoterapie a analýza hlasu u Elaine Thompson ve Velké Británii a první část výcviku Muzikoterapie v Praze (Markéta Gerlichová). Tento rok jsem dokončila roční akreditovaný kurz Zvukoterapie (léčení hlasem a harmonizačními hudebními nástroji) u Otto Haddada v Londýně.

Celé pole léčení frekvencemi, nástroji, lidským hlasem a jeho postupné objevování, je pro mne naprosto fascinující. Jsem vděčná za to, že jsem našla svou cestu, která mne hluboce naplňuje a pomáhá druhým.

Miluji život, své dvě dcery, zpěv, tanec, hudbu, moudrost přírody, východy slunce, vlnu, předení a spoustu dalšího...

Těším se na naši osobní setkání a společnou cestu harmonií zvuků.

Martina

(za portrétní fotografie v červeném děkuji Adéle Merklové, Momentka)