Hudební lázeň

Skupinová

Můžete si domluvit privátní skupinovou Hudební lázeň třeba pro vaši rodinu nebo přátele...

Veřejná skupinová lázeň probíhá pravidelně
v prostorách v Doubku u Říčan, pro maximálně
18 osob a trvá 120 minut.
Můžete také sledovat, kdy hraji v Praze, počet osob se pak mění podle prostoru, ve kterém lázeň probíhá. 

Celá lázeň probíhá vleže na podložce, dostanete deku na přikrytí, polštářek a masku na oči. Doporučuji si vzít na sebe pohodlné oblečení, které si s sebou můžete přivézt a na místě se převléknout. 

Účinky Hudební lázně jsou blahodárné na celý organismus a to na úrovni tělesné, emocionální, mentální i spirituální.

Během lázně používám hudební nástroje z celého světa, jako například šamanský buben, indiánskou flétnu, deštný sloup, sundrum, shrutibox, zvonkohry a další.

Lázní vás doprovází i můj magický zpěv, který vás zve do prostoru uvnitř a otevírá vás vašemu srdci a komunikaci se svou duší.

Jedná se o komplexní prožitek na mnoha úrovních.

Jednotlivé frekvence hudebních nástrojů i mého hlasu fungují na principu rezonance - tj. rezonují s frekvencemi vašeho těla a uvolňují fyzické, emocionální i energetické bloky.

Zároveň také uvolňují vaše fyzické tělo a dostávají jej do stavu hluboké relaxace, při které se tělo dokáže samo léčit a harmonizovat.
Každý z nás je jedinečný a proto i tento prožitek bude pro každého unikátní
a neopakovatelný.

Vstup na skupinovou Hudební lázeň v Doubku
je 680 Kč.

Individuální 

"Cesta zvuky zpátky do svého středu"

V náručí teplých dek,
s každým tónem větší vděk,
tělo, buňky, mysl v míru,
duše plula ve vesmíru.

Na úvod jsem použila báseň, kterou jsem dostala jako zpětnou vazbu po Individuální hudební lázni na rezonančním lehátku.

Během lázně nemusíte vůbec nic, budete ležet, plně oblečení a přikrytí dekou a necháte na sebe působit léčivé tóny hudebních nástrojů.

Prožitek Hudební lázně bude pro každého z Vás pokaždé naprosto jedinečný.

Hudební lázeň probíhá ve speciální terapeutické místnosti, která je pokaždé krásně vyhřátá, provoněná, očištěná a připravená právě pro Vás.

Na úvod si popovídáme a společně najdeme a ujasníme si Váš záměr. Při tom velice krátce nahraji váš mluvený hlas do speciálního softwaru, který analyzuje frekvence ve vašem hlasu. Společně se pak podíváme na to, kde je váš hlas - vaše energie - v nerovnováze a jak nejlépe lázeň ušít na míru právě vám.

Celou dobu budete ležet na krásném velkém hudebním nástroji - já mu přezdívám vesmírný koráb, protože při rozvibrování všech jeho strun se můžete nechat unášet. Jedná se o profesionální rezonančním lehátko LENA s 60-ti strunami.
Vibrace těchto strun působí jako alternativa masáže přímo do buněk, tkání a tělesných orgánů. To má blahodárný vliv na centrální nervový systém, metabolismus i další biologické procesy v těle.

Hluboký zvukový zážitek Vás zavede do jiného časoprostoru, podpoří vynoření vnitřních obrazů a spirituálních zážitků.

Během lázně používám i další léčivé hudební nástroje z celého světa, jako například šamanský buben, flétna, shrutibox, zpívající mísy, deštný sloup, zvonkohry a další.

Jedná se o komplexní prožitek na mnoha úrovních.

Jednotlivé frekvence hudebních nástrojů i mého hlasu fungují na principu rezonance - tj. rezonují s frekvencemi Vašeho těla a uvolňují fyzické, emocionální i energetické bloky.

Zároveň také uvolňují Vaše fyzické tělo a dostávají jej do stavu hluboké relaxace, při které se tělo dokáže samo léčit a harmonizovat.
Po skončení je dobré si vyhradit klidný čas pro sebe a případnou další schůzkou si naplánovat s delší časovou prodlevou.
Čas: 2 hodiny, cena 4 000 Kč.

Pro objednání prosím vyplňte formulář níže, děkuji.

Ve videu dole si můžete rezonanční lehátko poslechnout.

Pro podrobnější informace a rezervace