Privátní lázeň


Na co se můžete těšit? 

Budete přivítání v krásném a harmonickém prostoru, který je připraven, očištěn a provoněn právě pro vás. 

V zimě na vás bude čekat krásná atmosféra a teplo krbu a v létě květiny a plátky růží... Během lázně nemusíte vůbec nic, budete ležet, plně oblečení a přikryti dekou. 

Každý bude mít připraven svou podložku, deku, polštářek i masku na oči. 

Na úvod si řekneme, co vás čeká, vše si vysvětlíme a budete se moci na cokoliv zeptat. Pokud někdo z vás má závažnější zdravotní problem nebo bolesti (např. zad), bude na to brán zřetel. 

Čeká na vás koupel ve zvucích harmonizujících hudebních nástrojů jako jsou zpívající mísy, křišťálové mísy, sundrum, shrutibox, indiánská flétna, zvonkohry koshi a zaphir, šamanský buben, znějící mísa, chřestidla, deštný sloup a další.

Pokud si to vyberete, může být do lázně zařazen i skoro metrový gong. Během lázně vás také bude doprovázet můj intuitivní zpěv. Každá lázeň je individuální a nástroje volím přímo pro vás. Celá lázeň je vedena tak, aby se vaše fyzické tělo i mysl dostali do stavu hlubokého uvolnění.

Záměr lázně 

Záměrem lázně je zpomalení vaší mysli a hluboké uvolnění těla v bezpečném prostoru. Hudební lázeň vás navede do meditativního stavu, během kterého můžete uslyšet svůj vnitřní hlas, své srdce, svou intuici, to, co vás přesahuje, ať už to nazýváte jakkoliv. Návrat domů.

Jak se můžete po lázni cítit? Můžete se cítit osvěženě, jako po hlubokém spánku, může se vám lépe dýchat, můžou vám přijít vhledy, naladíte se na sebe, ucítíte své tělo. Můžete i pocítit nahromaděnou únavu a potřebu si dopřát spánek, který po lázni bývá velice hluboký a klidný.


Po lázni

Je dobré si vyhradit čas pro sebe, kdy nebudete spěchat a dopřejete si dostatek odpočinku. Doporučuji také dodržovat pitný režim. Může se také spustit detoxikační proces, který je vítaný a může jej doprovázet třeba zvýšená emoční nebo fyzická citlivost. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mne obrátit telefonicky či e-mailem. Jsem tu pro vás!

Pokud máte nějaké závažnější zdravotní problémy (nebo pokud jste žena a můžete nebo již jste těhotná), dejte mi to prosím vědět odpovědí na tento e-mail. Sdělené informace budou použity pouze pro tuto lázeň a pro mou informaci. Považuji je za striktně důvěrné.

Pro cenu mne prosím kontaktujte, doba trvání je 150 minut.