Dáme si do těla ... sebe!

06.12.2020

Vesmír reaguje na to, kým jsme, ne na to, co chceme. Čím vibrujeme. Pojďte si užít jeden den plný hudby, zpěvu, pohybu. Naladit se na sebe. Do sebe. Pro sebe. Sebe. Do těla. 

Vesmír reaguje na to, kým jsme. Ne na to, co chceme...


Jak to uděláme?

Nejdříve si osaháme na vlastní tělo, jak vlastně v praxi vypadá zákon rezonance/přitažlivosti. Po té nás čeká úžasná hudební lázeň s mnoha rozličnými nástroji, zpěvem, meditací. Nebude chybět ani teorie, aby se vám všechny informace pěkně poskládaly a dokázali jste je uvést do praxe v běžném životě. Odpoledne se rozhýbeme, zatančíme a rozproudíme celé tělo a v závěru se naladíme na vlastní hlas úplně jinak, než to běžně známe. To vše v krásném intimním prostoru. A bude tam i krb! 

Co si odnesu?
Super zážitek a prožitek a taky jednoduché techniky a tipy, jak se sebou pracovat jako s ladičkou v každodenním životě. Abyste vibrovali tím co chcete a ne tím, co nechcete:)

S kým: 

Martina Jeličić
Fascinuje mě potenciál lidského hlasu a to, jak je pro nás důležitý a co vše o nás vypovídá. Prošla jsem si svou vlastní dlouhou cestu od klasicky trénovaného hlasu a obrovské trémy až po hlas, který vychází z mého středu, vyjadřuje naší opravdovou podstatu a propojuje nás s něčím, co nás převyšuje. Hudebním lázním se věnuji již od roku 2016 (Doubek, Mandarine Oriental a jógová studia v Praze) a mimo jiné mám za sebou i roční kurz Soundtherapy (Zvukoterapie) v Londýně.
V Doubku jsem vytvořila jedinečný harmonický prostor, ve kterém můžete spočinou a naladit se.
www.soundtherapy.cz

Lenka Líšková
Facilitátorka PSYCH-K.
Metoda PSYCH-K, díky které můžeme velmi jednoduše změnit naše podvědomé programy, tak aby nás podporovaly a ne omezovaly, mě fascinuje přes dva roky. Čím více se jí věnuji, tím více mě baví. Po absolvování prvního kurzu v ČR jsem se na pokročilěší vzdělávání vydala do Vídně a nakonec do Londýna. Mysl je silný nástroj tvoření reality, jen musíme vědět, jak na ni. Aby mysl měla smysl.
www.abymyslmelasmysl.cz

Martina se postará o hudbu, zpěv, vibrace. Lenka o pohyb a informace.

Kdy? 
V neděli, 10. ledna od 9-18 hodin.

Kde?
Doubek u Říčan, Praha-východ. Nádherné velké prostory s krbem.

Nebudu mít hlad?
Na místě budeme mít lehké občerstvení, káva, čaj, sušenky. Oběd ve vlastní režii - spíše lehký, ať se nám dobře ladí a hýbe.

Moc se mi to líbí, kam se přihlásit?
Sem:martina.jelicic@soundtherapy.cz
nebo
abymyslmelasmysl@gmail.comKolik do sebe zainvestuji?2500 KčKam poslat platbu?1366793046 / 3030 (AirBank)Více informací na www.soundtherapy.cz nebo na www.abymyslmelasmysl.czDáme si do těla . . . sebe!

Ještě váhám? 

Tady celý program, pak už bude určitě jasno:)


9:00 Setkání, seznámení, spočinutí

10:00-12:00 Troška teorie a hudební lázeň -ladíme se na svůj záměr
12:00-13:00 Trocha povídání na téma vědomí, podvědomí a jak s ním pracovat.
13:00 - 14:00 Lehký oběd
14:00-16:00 Protažení, energetické cvičení, spontánní tanec.
16:00-17:30 Hlas jako ladění se na sebe a intuitivní zpěv se shrutiboxem
17:30 - 18:00 - Sdílení
Cesta domů

Hudební lázeň, nové objevy vlastní mysli, tanec, hlas, sdílení

Těšíme se na vás!

Martina a Lenka
.