Rituál smyslů pro Bohyni

Dopřejte si cestu poznání a probuzení všech smyslů, těla i sebe, laskavou a vědomou péči na všech úrovních.

Léčivé vibrace zvuku vám pomohou naladit se na váš jedinečný tón duše, který si celým prožitkem ukotvíte ve svém těle. Celý den vás budou doprovázet vůně vykuřovadel, esenciálních olejíčků a bylinek z luxusní anglické kosmetiky Inlight

Zažijete si jedinečnou holistickou ceremonii Vitality, která hýčká a rozmazluje pokožku, navrací ji přirozenou krásu, celistvost a probudí vaši jedinečnou zářivou esenci. Dovolíte si slyšet hlas svého srdce v nádherném prostoru uvnitř i v zelené oáze s jezírkem venku, kde spočinete v klidu a tichu.

Celým rituálem vás budou provázet zvukoterapeutka Martina Jeličić a holistická terapeutka Jana Schmidtová.

Naprosto jedinečný zážitek vědomé péče těla i duše

Váš den začne uvítáním a symbolickým očistným rituálem omytí nohou v růžové koupeli s mořskou solí a bylinkami...

Magická cesta zvuky
Sluch i tělo - vibrace zvuku

Rituál individuální Hudební lázně na rezonančním lůžku, šitý na míru právě Vám, na základě analýzy Vašeho jedinečného hlasu. Vibrace zpívajících mís přikládaných na Vaše tělo rozvibrují nejen Váš sluch, ale i každou buňku v těle a uvedou vás do stavu hluboké relaxace. Čekají vás i další nástroje, jako je šamanský buben, zvonkohry a rezonanční lehátko. Cestování vnitřními krajinami duše, za doprovodu příjemných vůní. Tato magická cesta zvuky pro vás může být hluboce uvolňujícím, regeneračním i transformačním zážitkem

Po skončení lázně je prostor na spočinutí a sdílení prožitku.


Chuť

Lehký a lahodný oběd, který si můžete vychutnat na břehu jezírka, u malého vodopádu, obklopená zelení a květinami nebo v harmonickém prostoru sálu.  

Ochutnáte také jedinečnou biohackers dream čokoládu od Systers Bio v biokvalitě a čaj z čerstvých bylin ze zahrady.

Dotek

Po obědě Vás převezme do svých jemných a vědomých rukou Jana, která vám zprostředkuje nezapomenutelnou pleťovou ceremonii Vitality. Začnete rituálem všímavosti, který vás zastaví v přítomném okamžiku. Poté budou vaši pleť hýčkat bylinné produkty Inlight, které pečují jak o vaše fyzické, tak i emocionální tělo. Tyto bylinné poklady s přesahem hluboce obnovují, vyživují a regenerují vaši pleť a navrací ji do její přirozenosti. Pradávná technika Gua Sha spolu s léčivou silou krystalů a stimulací akupresurních bodů rozproudí tok energie v tkáních, zlepší pružnost a pevnost pokožky, a zanechá ji krásně vypnutou a nádherně zářivou.

"Vyzařuje ze mě světlo života, jsem naplněná vnitřní krásou."


Celý rituál je zakončený časem pro relaxaci, spočinutí a do-prožití celého zážitku
s bylinkovým čajem a ovocem uvnitř či venku na zahradě.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pouze 2 místa k dispozici

Datum: 15. června, 23. července a 27. srpna

Délka rituálu je 5+ hodin

Začátek  9:30 nebo 14:00 hodin

Investice: 7 777 Kč

Rituál bude probíhat v unikátních prostorách v Doubku
u Říčan, Praha-východ.

O Janě:

Janu dovedla její životní cesta až do Anglie, do které se zamilovala a stala se jejím druhým domovem na celých 9 let. Během této doby prošla velkou transformací a změnila směr své profese. V roce 2009, kdy získala certifikaci ITEC, NVQ a VTCT Beauty and Spa Therapy se stala holistickou SPA terapeutkou a začala působit ve vyhlášených lázních Ragdale Hall Spa v Leicestershire, kde ochutnala spoustu terapií a přístupů a zamilovala se do rituálů. Svou 5ti letou zkušenost zúročila po návratu zpět do ČR v 5* lázních hotelu Mandarin Oriental, kde působila nejdříve jako holistická terapeutka a poté ve SPA managementu. Nyní působí jako školitelka Akademie biOrganica a s nadšením tvoří jedinečné rituály s Inlight produkty a předává všechny své zkušenosti a znalosti dál. Ctí čistou a jemnou sílu přírody. Kouzlo bylin propojuje s vědomým dotekem, který jako alchymista přeměňuje v jedinečný a osobitý rituál, prožitek všemi smysly, který vás hluboce propojí se sebou samými. Její dar a zároveň síla je v její citlivosti, jemnosti a vědomém doteku.

Přihlaste se jednoduše přes formulář: