Měsíční cesta s hlasem
"Objev potenciál svého hlasu"


Zjistila jsem, že skrze hlas se mohu opravdu projevit taková, jaká jsem. Strachy se ukazují a hlas mi pomáhá je uvidět. Uvidět samu sebe. Uvolňuje to napětí v těle. Začínám si zpívat nejen doma, ale i mezi lidmi. Jako bych pomalu přestávala mít strach některé věci říkat lidem do očí. Jako bych se konečně nechala vidět. Po období chaosu nastává větší pocit vnitřního klidu a sebejistoty. Co mě velmi překvapilo je, jak skáču lidem do řeči a snažím se mít na všechno svůj názor. I s tímto mi Martina moc pomohla a sama mi ukázala, jaké to je skutečně lidem naslouchat a vnímat je. Čeká mě ještě dlouhá cesta, ale už teď se z ní těším a jsem velmi vděčná, že právě Martina je mým průvodcem na této cestě
Markéta Římská

Jestli i ty toužíš objevit potenciál svého hlasu a hlavně sám/sama sebe, chceš se naučit jak hlas používat v každodenním životě k uvolnění od napětí i bolesti, spočinutí ve své podstatě - přirozenosti, kde je klid a vše, tak jak má být, je tato cesta s hlasem pro tebe.

Před svým vlastním hlasem nemůžeme nic schovat, s hlasem jsme tak, jak jsme, ať už je to ve smutku či radosti, síle či pochybách o sobě.
Hlas nás nechá projevit to, co je tady a teď, abychom tím mohli projít a vynořit se na druhé straně plně si vědomi sami sebe, své podstaty, bez usilování, s úžasem nad tím, jaká síla a nádhera je v našem hlase. 
Naplno se projevit svým hlasem znamená naplno tu být, žít, neschovávat se. 

Každá cesta i každé setkání je jedinečné. Vytvořím vám bezpečný prostor a podpořím vás svým hlasem a vibracemi šamanského bubnu, když to bude třeba, s vědomím toho, že vše, co potřebujete už stejně máte k dispozici, včetně svého hlasu, stačí to jen objevit

Objevíte tón - vibraci hlasu, která je pro vás teď důležitá, kterou si budete zpívat a která vám bude dobře. Dostanete nahrávku i na doma.

4 jednotlivá setkání

Čtyři dvouhodinové setkání v rámci jednoho (případně 2 měsíců), analýza hlasu speciálním anglickým softwarem, stanovení záměru. 

Čeká vás i následná péče  léčivými hudebními nástroji a intuitivním zpěvem
Zpívající mísy (Tibetské) přikládané na tělo, šamanský buben, projekce hlasu přímo do těla 

Všechna setkání probíhají ve speciální Soundtherapy místnosti v Doubku u Říčan (Praha Východ).
Parkování zdarma přímo před objektem. Do Doubku jezdí i autobus MHD.
Datum a čas se domlouvá individuálně.

Cena: 14 000 Kč

Pro individuální setkávání s Martinou a hlasem jsem se rozhodla, protože jsem se ve svém životě cítila téměř pod kontinuálním tlakem. Ten se projevoval tlakem na hrudníku, nespavostí a všelijakými náladami. Člověk by si řekl, že to k životu se třemi malými dětmi to prostě patří, ale nechtěla jsem v tomto dlouho setrvávat.
Díky individuální cestě jsem pochopila především to, jak v každodennosti pracovat s hlasem a využít ho k tomu, aby tělo nebylo trvale v tenzi. Hlas se stal součástí mé každodennosti. Velmi se mi ulevilo. Pod tlakem se občas stále cítím - vzhledem k náročnější životní fázi. Už ale vím, co s tím a rozhodně to není trvalý stav. :)
Velká úleva. :)

Jako obrovský bonus přišlo uvolnění do života tady a teď. Dříve jsem vnímala svůj život jakoby za sklem a necítila jsem se s ním ve spojení. Toto se změnilo a teď vnímám, že já a život jsme jedno. Lépe cítím své tělo a tím pádem ho můžu obstarat, jak potřebuje. Spolu s cestou jsem se také více otevřela svým vášním. Mezi jinými i vášni pracovní a celkem hezky se mi začalo rozjíždět podnikání.
Ráda bych ještě dodala, že osobnímu rozvoji se věnuji roky. Mám za sebou řadu seminářů, pobytů a workshopů a toto je jedna z metod, která jde rovnou do podstaty. Což velmi oceňuji. A tímto Martině ještě jednou velké díky!
Lucie Doušová

Pro podrobnější informace
 a rezervace